Botox

 Máte fobii z každého podání ruky, v městské dopravě byste nejraději použili neviditelný plášť a v tašce pro jistotu vždy nosíte náhradní košili?

 Problém s pocením? Vyřeší ho botulotoxin! 

 

tomar nestandard3  

Řekneme si něco o Botoxu. 

 

 botox slide1

Botulotoxin je neurotoxin, který dočasně vyhladí vrásky na obličeji, ale umí zablokovat a ochromit i potní žlázy. Ne však úplně. Asi dvě až čtyři procenta žláz zůstanou aktivní. Pacienti se nemusí obávat, že se najednou začnou potit na jiné partii těla. Botulotoxin se může aplikovat do podpaží, dlaní, čela či podešví. V podstatě přeruší spojení mezi svaly a nervy. "Přerušení je však dočasné. Jedno ošetření zmírní pocení a zápach na sedm až dvanáct měsíců, je to individuální. Nejdéle vydrží pod pažemi, nejkratší na dlaních "

 stazeny soubor

Jaké vedlejší účinky má botox?

Po ošetření jsou viditelné jen jemné vpichy. Na následujících 24 hodin je se třeba zříci všeho co vyvolává prokrvení (masky, slunce, sauna, sport, nebo mytí vlasů v umyvadle). Zřídka se krátce po injekci dostaví v čelové oblasti slabé bolesti hlavy, ale zmizí velmi rychle. Jako po každé injekci mohou vzniknout krevní výrony. Někdy reaguje ošetřené místo velmi citlivě a kůže je neobyčejně necitlivá a strnulá. To ale do dvou dnů zmizí. V nejhorším případě špatné dávkování nebo špatná technika způsobuje nežádoucí ochrnutí a asymetrické stahování tváře jako zavěšené horní víčko, nebo strnulé obočí. Pro snížení rizik je třeba obrátit se na lékaře, který má s Botoxem bohaté zkušenosti, nejlépe na plastického chirurga, či dermatologa, kteří pracují v oblasti estetiky. Opatrné musí být ženy, které již měly lifting, protože operované tkáně můžou reagovat jinak.

 

Dámy a Pánové, Neváhejte a kontaktujte nás. Konzultace s paní doktorkou  je zcela zdarma.

 

Ceník

vstupní vyšetření - zdarma

vrásky mezi obočím – od 3 500 kč

vrásky na čele – od 2 500 kč

vrásky v okolí očí (zevní oční koutky) – od 3 500 kč

léčba nadměrného pocení – od 11 000 kč

 

cena za aplikaci je stanovena podle počtu jednotek
cena za jednotku 180 Kč

 

nečekejte a objednejte se

objednat se