Konzervační stomatologie

Nabízíme vám komplexní preventivní vyšetření celé ústní dutiny včetně včasné a efektivní diagnostiky kazů, fokálních infekcí a jejich ošetření.

Při práci používáme nejmodernejší výplňové materiály a výplňové techniky s cílem dosáhnout maximální spokojenost a výsledný estetický efekt pro každého pacienta.

Při nejčastějším stomatologickém problému - zubním kazu se snažíme o minimální preparaci zubů a citlivý přístup při ošetření s osobním důrazem na potřeby dětských pacientů. Ve snaze dosáhnout maximální estetický a kvalitní výsledek naší práce a zároveň vysokou spokojenost každého pacienta, používáme při ošetření kazů převážně bílé fotokompozitní výplňové materiály, přičemž výsledný efekt je téměř identický s přirozeným zubem.

Efektivní diagnostiku celé ústní dutiny umíme zabezpečit prostřednictvým DiagnoCAM, OPG a RTG přístrojů nacházejících se přímo v zubní ordinaci. Ve snaze dokonalé diagnostiky a stanovení správného způsobu ošetření problémů našich pacientů vykonáváme panoramatické snímky, intraorální snímky i bite-wing.

 

Nepřímé zubní výplně

 Přímé zubní výplně

 

nečekejte a objednejte se

objednat se